رستوران پرپروک در سال 1376 و در منطقه ی سعادت آباد افتتاح شد ، خیابانی که کسی تصور ادامه ی فعالیت برای یک رستوران را در آن نداشت . نگاه خلاقانه به طعم و نوع ارائه غذا از ابتدا مورد توجه پدیدآورندگان این برند بود که پرپروک را با طعم استثنایی سس های مخصوص پیتزا مشهور کرد.

تغییر در شکل ارائه ی پیتزا به صورت مربع و معرفی پیترا پنجره ای ، یکی دیگر از نوآوری هایی بود که در شهرت بیشتر پرپروک سعادت آباد تاثیرگذار شد.

بعد از سالهای اولیه ی شروع فعالیت به دلیل استقبال دوستداران پرپروک ، فرآیند گسترش رستورانهای زنجیره ای پرپروک با تاسیس شعبه ی محمودیه (اتوبان چمران ،ابتدای خیابان الف) آغاز گردید و برنامه های توسعه ی برند و شعب رستورانها به صورت پیوسته ادامه دارد.

استاندارد سازی و ارائه محصولات و خدمات یکسان در شعب گوناگون پرپروک با توسعه ی واحد تولیدی و برگزاری کلاسهای آموزشی منظم برای پرسنل در این سالها محقق شده است.

پرپروک شعبه سهروردی

 آدرس

خیابان سهروردی شمالی، نرسیده به میدان پالیزی، پلاک 705

 تلفن تماس

021 88536160 - 021 88546160

 ساعت سرویس دهی

شنبه تا جمعه - 11:00 تا 23:30

 ظرفیت سالن

88 نفر

 محدوده سرویس دهی

سهروردی شمالی، سهروردی جنوبی، رسالت شرق، رسالت غرب، بهار، شریعتی شمال، شریعتی جنوب، مجیدیه، مفتح، کریم خان، ولیعصر، مدرس، ونک، همت، انقلاب، نظام آباد، سبلان، آرژانتین، یوسف آباد، طالقانی، امام حسین، دماوند، بهشتی، مطهری، آپادانا، آرژانتین


برگرفته از perperook.ir