لوازم آرایشی که باید آنها را در یخچال نگه دارید.


یکی از پیشنهادات مادران شما این بوده است که برخی از لوازم آرایشی خود را در یخچال نگه دارید. تعداد محصولات آرایشی که باید آنها را در یخچال بگذارید زیاد هستند،مکان نگهداری لوازم آرایشی شما در افزایش تاریخ انقضا آن موثر است و از نشستن باکتری ها و میکروب ها جلوگیری می کند.
نگه داری لوازم آرایشی در یخچال منجر به حفظ بافت آنها می شود و از فاسد شدن آنها جلوگیری می کند. 
لیست لوازم آرایشی که باید در یخچال نگهداری شوند


7 لوازم آرایشی که باید دریخچال نگهداری شوند


در این مقاله 7 نوع لوازم آرایشی را معرفی می کنیم که با حفظ و نگهداری آنها در یخچال هم به سلامت پوستتان و هم به تازگی و ماندگاری محصول خود کمک کرده اید.


1. عطر : عطر ها همیشه باید در یک جای خشک و خنک نگه داری شوند، پس می توان نتیجه گرفت که بهترین جا برای حفظ و نگهداری عطرها، یخچال می باشد.نگهداری عطرها در یخچال و یا فریزر می تواند به افزایش ماندگاری محصول کمک زیادی کند.


2. کرم چشم : ما این حقیقت را می دانیم که اگر از کرمی که آنرا در یخچال نگه داری میکنیم استفاده کنیم،می تواند به نرم نگه داشتن و احیای پوست کمک جدی کند و لازم به ذکر است که بدانید،استفاده از کرم های خشک در از بین رفتن پف چشم نیز کاربرد دارند.


3. رژلب : شما باید همیشه رژ لب هایتان را در یخچال نگه داری نمایید چرا که مانع از آب شدن آن در محیط بیرون می شود.


4. ماسک های صورت : ماسک های صورت یکی دیگر از لوازم های بهداشتی هستند که حتما باید از آنها در یخچال نگه داری شوند.برای اینکه ماسک ها خراب نشوند و خاصیت خود را از دست ندهند، آنها را در یخچال نگه می دارند تا عمر آنها طولانی تر شود و خاصیت خود را برای چندین سال حفظ کنند.


5. محصولات ارگانیک :اگر شما از محصولات ارگانیک استفاده می کنید باید به یاد داشته باشید که حتما آنها را در یخچال نگهداری کنید.


6. محصولات حاوی ویتامین C : محصولات حاوی ویتامین C مستقیما باید داخل فریزر نگه داری شوند. جدا از محصولات حاوی ویتامین C محصولاتی که حاوی رتینول و پپتید نیز هستند هم باید در یخچال نگه داری شوند، چرا که دما و حرارت زیاد منجر به خرابی و فاسد شدن محصول می شود.


7. لاک : لاک ها نیز باید در یخچال حفظ و نگه داری شوند، زیرا می تواند از تغییر رنگ و تبخیر آن جلوگیری نماید.
کدام لوازم آرایشی را در یخچال نگهداری کنیم؟