رکنا: چندین پزشک شیطان صفت در طول تاریخ جنایت های بزرگی انجام دادند که سرانجام راهی دادگاه و مجازات شدند.

به گزارش گروه ترجمه رکنا، پزشکان روزانه با بیمارهای مختلفی سرو کار دارند و روز خود را به معالجه و درمان آن ها می گذرانند. این افراد در کار خود متخصص بوده و بیماران نیز به آن ها اعتماد می کنند اما همه پزشکان دنیا به این اعتماد جواب صادقانه نمی دهند و برخی از آن ها روحیات بسیار شیطانی دارند، این پزشکان دست به آدمکشی زده و انسان های بسیاری را نابود می کنند.

پزشک (1) - Copy

 

جک کورکیان

یکی از بزرگترین قاتلان جوامع امروزی که نام دکتر را روی خودش قرار داده بود، جک کورکیان بود. این پزشک Doctor به عنوان یک قاتل The Murderer بالفطره شناخته می شود زیرا او بیمارانی که بسیار مریض بودند را به مردن تشویق می کرد و خودش آن ها را خیلی راحت و با استفاده از دستگاه های شیطانی که ساخته بود می کشت.

راه اول وارد کردن تعدادی سم و ماده شیمیایی به بدن بود و دیگری استفاده از ماسک های گاز بود. او در طول فعالیتش نزدیک به 130 بیمار را کشت و سرانجام دستگیر شد. در بین سال های 1999 تا 2007 در زندان Prison بود اما اکنون با آزادی Freedom مشروط از زندان خارج شده است.

پزشک (4) - Copy

دکتر جوزف منگله

این پزشک که در دوران جنگ جهانی در گروه اس اس عضو بود به عنوان یکی از سران ارشد این گروه در تیم پزشکی شناخته می شد. این مرد مامور بود تا آزمایشات مختلف را به روی زندانیان انجام دهد و از این رو به او لقب فرشته مرگ را داده بودند.

او معمولا بدون بیهوش کردن بیمار بر روی او عمل جراحی انجام می داد و البته عادت به کشتن Killing تمامی بیمارها داشت. در طول دوران پزشکی اش بیش از 1000 بیمار و زندانی Prisoner را کشت. او پس از پایان جنگ به آمریکای جنوبی فرار Escape کرد و تاسال 1979 که مرد در همان جا ماند.

پزشک (5) - Copy

مایک سوانگو

یکی از قاتلان آمریکایی که نام پزشکی را خدشه دار کرد مایکل سوانگو بود. این مرد در دوران دانشگاه علاقه بسیاری به خون و زخم های عمیق داشت و البته کارهای ترسناکی روی بیماران انجام می داد. پس از ورودش به دنیای پزشکی او شروع به کشتن بیماران خود کرد و بیش از 60 نفر را کشت تا اینکه مسئولین بیمارستان به او مشکوک شدند اما این مرد سریعا از بیمارستان خارح شده و راننده آمبولانس شد.

در همین حال او حتی به همکار خود نیز رحم نکرد و او را نیز کشت تا مانع کارهای شیطانی اش نباشد. پلیس Police به طور مخفیانه و با تحقیق روی این دکتر به قاتل بودن او پی برد و در سال 1997 دستگیرش کرد این مرد برای همیشه و بدون هیچ تخفیفی به زندان محکوم شد.

پزشک (6)

جان بودکین ادامز

یکی از پزشکان انگلیسی که در میان سال های 1946 تا 1956 طبابت می کرد جان بوکین ادامز بود. این مرد بیمارانی که سن بالایی داشتند مجبور می کرد تا وصیت نامه خود را نوشته و نام او را به عنوان یکی از سهم دارها ذکر کند سپس آن ها را می کشت و ثروتی را به دست می آورد.

این مرد نزدیک به 160 بیمار را به همین شکل کشت تا اینکه بالاخره دستگیر شد اما نکته جالب آن است که هیچگاه به عنوان قاتل شناخته نشد و توانست از دست قانون Law فرار کند، او پس از فرار از دست قانون دوباره کار طبابت و کشتار خود را آغاز کرد اما بازهم دولت انگلستان نتوانست او را دستگیر کند.

پزشک (3)

اچ اچ هولمز

یک پزشک آمریکایی دیگر که در سال های دور به قتل Murder و کشتار دست زده است اچ اچ هولمز نام دارد. این مرد به نظر نزدیک به 200 نفر را کشته و از راه کشتن آن ها حتی کسب در آمد نیز کرده است. او در دوران دانشگاه اجساد تمرینی دانشجویان را می دزدید و برخی اندام های آن ها را به فروش می گذاشت.

پس از دانشگاه به شیکاگو رفت و یک هتل ساخت اما درون هتلش اتاق هایی نیز برای شکنجه Torture آماده کرد. خدمه هتل و بسیاری از مهمانان این هتل به طرزهای مشکوکی غیب می شدند و پس ازمدتی جسدشان پیدا می شد. این مرد تمامی قربانیان خود را شکنجه داده و سپس آن ها را می کشت.

اوهمچنین اندام های داخلی بدن قربانیان را فروخته و کسب در آمد می کرد. او در سال 1897 دستگیر شد و دادگاه او را به اعدام execution با طناب دار محکوم کرد همچنین هولمز به عنوان اولین قاتل سریالی آمریکا نیز شناخته می شود.

پزشک (2)

جایانت پاتل

پزشکان آمریکایی علاقه خاصی به کشتن بیماران خود دارند و این مورد نه تنها در گذشته بلکه در سال های نه چندان دور نیز به چشم می خورد. جایانت پاتل پزشک آمریکایی است که در میان سال های 2003 تا 2005 دست به کشتن بیش از 85 نفر از بیمارانش زد اما نکته جالب در مورد او این است که او در دادگاه به هیچ عنوان گناهکار شناخته نشد.

این بی گناهی نه تنها یکبار بلکه دوبار در دادگاه به ثبت رسید. با این پرونده بسیاری سیستم قضایی این کشور را ضعیف و بدون قدرت اثبات دانستند.