سرمربی ولزی تبریزی‌ها به دلیل عملکرد ناموفق و حذف از جام حذفی از سوی باشگاه اخراج شد و تبریز را ترک کرد.

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز پس از کسب نتایج مناسب و همچنین کنار رفتن از جام حذفی سرمربی 69 ساله خود را برکنار کرد.

تی‌تی‌ها جمعه هفته پیش در جام حذفی مقابل هوداران پرشور خود مقابل صنعت نفت آبادان پس از کسب نتیجه 3-3 در ضربات پنالتی مغلوب حریف آبادانی خود شد و همین امر موجب شد تا کلید اخراج جان توشاک، سرمربی این تیم زده شود و پس از اینکه باشگاه اعلام کرد قرار است جلسه‌ای را با این سرمربی تشکیل دهند اما امروز رسما اعلام شد که او تبریز را ترک کرده و باشگاه به دنبال جایگزین مناسبی برای اوست.

این در حالی است که توشاک تنها 100 روز هدایت این تیم تبریزی را برعهده داشت و خیلی‌ها بر این باور بودند که تی‌تی‌ها با بازیکنان بزرگی که در نقل و انتقالات خریداری کرده است یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی خواهد بود اما دیری نپایید که تراکتورسازان با وجود گذشت تنها 6 هفته از لیگ برتر باید به دنبال سرمربی دیگری باشند تا هدایت تیمشان را برعهده بگیرد.

گفته می‌شود توشاک سرمربی تراکتورسازی تبریز را به مقصد ولز ترک کرد تا شایعات مربوط به برکناری سرمربی سابق رئال قوت بگیرد. به نظر می رسد توشاک و تراکتورسازی به پایان راه رسیده اند. زنوزی مالک متمول تراکتورسازی که در حال حاضر در روسیه به سر می برد، به زودی وارد تبریز می شود تا تصمیم نهایی درباره سرمربی جدید گرفته شود.