ایکس۳۳اس سومین نسل پرفروش ترین خودرو شاسی بلند تولید شده در ایران

ارائه مدل های بروز و بهبود یافته و افزایش اهمیت موضوع ایمنی، هزینه های تعمیر و نگهداری، شبکه خدمات پس از فروش و نهایتا شرایط فروش و قیمت تمام شده از شاخصه های تعیین کننده برای فروش موفق خودرو از نگاه مشتری است. شکل عرضه و تقاضای بازار خودرویی ایران متاثر از رشد کیفی محصولات عرضه شده با رشد در زمینه های تخصصی ارائه محصول همراه بوده است. شرکت ها همواره سعی در عرضه و معرفی وسیع محصولات خود به مشتریان را دارند، اما بازیگر اصلی این عرضه و تقاضا خود محصول است. زیبایی، کاربری و ایمنی و نهایتا قیمت موضوعات تعیین کننده یک انتخاب است. شرکت های چینی بعنوان یک مثال خوب و سرآمد شرکت های بهبود دهنده وضعیت محصولات خود در زمینه طراحی و کیفیت در بین عرضه کنندگان برندهای مختلف خودرویی در ایران، مطرح هستند. این پیشرفت و سرعت توسعه در زمینه های مختلف از جمله فناوری‌های پیشرفته در حوزه آی‌تی و خودرو بوده است، روندی که باعث شد باور بسیاری از مشتریان تغییر پیدا کرده و با واقعیت بهبود و قابل اعتماد بودن این بازار مواجه شوند. در این بین وجود نکاتی از قبیل شبکه پشتیبانی خدمات، در دسترس بودن قطعات یدکی، نکات تعیین کننده در نهایی کردن انتخاب مشتری است و البته شرکت هایی که سال ها با تمرکز بر تولید و ارائه یک برند اقدام به عرضه کرده اند بی شک زیرساخت های قویتری در ارئه خدمات پس از فروش و پشتیانی قطعات نیز خواهند داشت.


ام وی ام ایکس۳۳اس بعنوان یکی از پرفروش‌ترین خودروهای شاسی بلند تولید شده در ایران و سومین نسل عرضه شده مدل ایکس۳۳، با تغییرات و بهبودهای موثر زیادی روبرو بوده است. مواردی از جمله طراحی، ایمنی، کیفیت و نهایتا آپشن‌هایی که رابط های کاربری را بهبود بخشیده است. این خودرو با حفظ اصالت طراحی قبلی خود با المان های طراحی جدید ظاهری مدرن تر که از سال ها پیش تداعی کننده یک خودرو شاسی بلند آفرود  در ذهن مشتریان بود، با بهره گیری از خطوط طراحی در بدنه و کیت اسپرت (شامل فلاپ، رکاب و بدنه دو رنگ و … ) چهره ایی عضلانی‌تر به این محصول داده است. قلب تپنده ۲۰۰۰ سی‌سی و توان خروجی ۱۳۶ اسب بخار که با بهبود و اصلاحات صورت گرفته در نسل سوم خود بین موتور و گیبرکسCVT هفت سرعته، هماهنگی آن را به بالاترین میزان ممکن رسانده و یک رانندگی نرم و پر قدرت را در اختیار راننده می‌گذارد. برخورداری از تکنولوژی DVVT امکان بهرمندی از دو حالت رانندگی پرشتاب (SPORT) و کم مصرف اقتصادی (ECO) را میسر کرده است. افزایش سطح ایمنی در ایکس۳۳ اس از نکات مهم نسل سوم این خودرو است. استفاده از تکنولوژی‌های  تطبیق بدنه MBC ، بدنه سبک ضد ضربه ۳R Body، تکنولوژی صدازداییNCN،  موجب شده است ضریب ایمنی و پایداری بدنه همزمان با حفظ فضای جاداری داخل بدنه حفظ ایمنی و آسایش سرنشینان بهبود یابد.
با توجه به آمارهای ارائه شده، از ابتدای سال ۲۰۱۷ میلادی تا کنون بیش از ۱۰۰۰۰ خودرو ایکس۳۳اس در بازار ایران بفروش رسیده است که این حجم از معامله این خودرو نشان از اعتماد بیش از پیش مشتریان به این خودرو بوده است.


ایکس۳۳اس با در اختیار داشتن مجموعه ایی از آپشن ها و امکانات رفاهی و سرگرمی از جمله سیستم صوتی و تصویری مجهز به مانیتور۸ اینچی تمام لمسی با کیفیت لمسی با کیفیت HD، کنترل های سیستم صوتی و تصویری از روی غربیلک فرمان، کروز کنترل، سنسور پارک عقب، دوربین دنده عقب و … سواری لذت بخشی را به دارندگان خود ارائه کرده است.
ایکس۳۳اس در حال حاضر به قیمت ۷۷میلیون ۶۰۰ هزار تومان و اختصاص تسهیلات ۵۰ درصدی قیمت پایه و اقساط ۱۲ تا ۴۸ ماهه عرضه می‌شود. علاقه مندان و مشتریان می‌توانند قبل از خرید با حضور در محل نمایندگی های مجاز سراسر کشور خودرو مذکور را تست و رانندگی با آن را تجربه کنند.

برگرفته از دنیای خودرو