شلوار گشاد، یکی از بهترین گزینه ها برای مقابله با گرمای فصل تابستان است. اما برای بسیاری از خانم ها استفاده از شلوار گشاد و چگونگی هماهنگی آن با بقیه لباس ها کمی مشکل به نظر می رسد. باید بگوییم که اگر چند ترفند را بدانید؛ می توانید به راحتی از این نوع شلوار استفاده کنید و آن را به زیبایی با بقیه لباس های خود هماهنگ کرده و از استایل تابستانه شیک و زیبای خود لذت ببرید.

 

بلوز در شلوار

 

شاید در ابتدا به نظرتان کمی عجیب باشد، اما این یکی از روش های آسان برای خوش لباس بودن است. خصوصا اگر شلوار گشاد شما مشکی و بلوزتان به رنگ روشن باشد، تضاد به وجود آمده بین این دو رنگ تیره و روشن، نگاه ها را معطوف به کمر شما خواهد کرد.

 

یک بلوز گشاد و کوتاه

 

نگران نباشید، یک بلوز کوتاه که در تن شما کمی گشادتر از حد معمول باشد، برای این استایل معجزه می کند. آن را با شلوار گشادی که فاق بلندی دارد بپوشید؛ به گونه ای که پایین بلوز روی لبه کمر شلوار قرار بگیرد. با این ظاهر، احساس به روز بودن خواهید داشت و هیچ قسمتی از بدن شما مشخص نخواهد بود.

 

از یک بلوز بلند استفاده کنید

 

این استایل احتمالا خیلی مورد پسند خانم هایی که اندام درشتی دارند نباشد. اما برای خانم هایی که استایلی معمولی و کشیده دارند بسیار مورد استفاده خواهد بود. پس یک بلوز بلند را حتما با یک شلوار گشاد امتحان کنید. پوشیدن دو لباس گشاد با هم بسیارزیبا و مورد توجه خواهد بود.

 

لباس هایی یکرنگ بپوشید

 

همه ما پوشیدن لباس هایی یکرنگ را ترجیح می دهیم، چرا که برای پوشیدن آن ها لازم نیست نگران سِت کردن باشیم وهمچنین لباس های یکرنگ لاغرتر نشانمان می دهند. ولی بیایید صادق باشیم، هرچند استفاده از لباس سفید برای بسیاری از ما کار دشواری است، اما یک بلوز و شلوار گشاد سفید یک ترکیب رویایی خواهد بود. (هر رنگ دیگری هم برای این نوع پوشش نتیجه خوبی خواهد داشت، اما رنگ سفید برای این استایل عالی است.)

 

کت و شلوار گشاد

 

شاید ذهنیت شما در مورد کت و شلوار، همان کت و شلوارهای دهه ۸۰ میلادی با سرشانه های پهن و کمرهای باریک باشد. اما اگر یک کت زیبا انتخاب کنید، یک شلوار گشاد می تواند به طرز باور نکردنی  در کنار کت شما شیک و زیبا باشد. نکته کلیدی برای اینکه این استایل را مدرن و به روز کنید، سِت کردن این کت با یک شلوار گشاد کمی براق و یک بلوز خوش دوخت است؛ فراموش نکنید از اکسسوری ها برای تکمیل این استایل استفاده کنید.

 

استفاده از شلوارهای گشاد  طرحدار

 

استفاده از یک شلوار گشاد طرحدار انتخاب مناسبی برای تعطیلات آخر هفته است. هر طرحی برای یک شلوار گشاد قابل قبول و زیبا خواهد بود، پیشنهاد ویژه ما پوشیدن آن ها با یک تیشرت سفید زنانه است.

 

استفاده از شلوار گشاد و کوتاه

 

نکته مهم آن است که نباید خود را محدود به شلوارهای گشاد و بلند کنید، بلکه شلوارهای گشاد و کمی کوتاه می توانند اسایلی فوق العاده باشند. یک شلوار کوتاه تا بالای مچ پا هم با کفش بدون پاشنه و هم با کفش پاشنه دار استایلی زیبا برای شما در بر دارد.

 

جایگزینی برای پیراهن

 

یک سرهمی با شلوار گشاد می تواند جایگزین مناسبی برای پیراهن باشد، حتی شاید برای برخی از مناسبت ها یک سرهمی با شلوار گشاد بسیار زیباتر ازهر نوع پیراهن باشد.

 

شلوارهای گشاد یکی از محبوب ترین نوع شلوارها برای استایل های تابستانه است.پس اگر شما هم چند شلار گشاد در کمد لباس هایتان دارید بهتر است به سراغشان بروید، چرا که با دانستن این نکته ها و ترفندها می توانید این نوع از شلوار را به یک استایل مدرن و جذاب تبدیل کنید.