مرغ سوخاری از آن غذاهایی است که وقتی با تعداد زیادی از دوستان یا خانواده به فست فود می‌رویم همیشه در بین سفارش‌ها جای خاصی خودش را دارد. گاهی ما را بر سر دوراهی انتخاب می‌گذارد.  تلاش می‌کنیم تا یک شریک پیدا کنیم که او پیتزا سفارش دهد و ما مرغ سوخاری، و بعد غذاهایمان را با هم شریک شویم.

 

اگر این غذا قیمت پایینی داشت همیشه در کنار غذاهای دیگر سفارشش می‌دادیم. هم بخاطر ترد بودن آن که جذابیت زیادی دارد و هم بخاطر سیب زمینی سرخ شده زیادی که به همراه آن سرو می‌شود. همینطور سس‌های رنگ و وارنگ و جذابی که کنارش است لذت خوردن آن را چند برابر می‌کند

 

البته با توجه به این که این نظرسنجی مربوط به تهران بود اما تعداد زیادی کامنت به رستورانی با نام جوجه بروستد در قزوین اشاره داشت که از تجربه‌های مسافرتی بوده و آنقدر خوشمزه است که با رستوران‌های تهران قابل مقایسه نیست.

 

پس شما هم این جوجه بروستد در شهر قزوین را پس ذهنتان نگه دارید تا در سفر به این شهر سری به آنجا بزنید. 

 

مرغ سوخاری خروس

رستوران خروس شلوغ‌ترین، معروف‌ترین و بنا به نظر کاربران  بهترین مرغ سوخاری تهران است. جایی که فقط مرغ سوخاری ارایه می‌کند و دلیوری‌هایش بیشتر از سفارش‌های سالن است.

 

البته سالن کوچکی دارد که باعث شده تا عده زیادی هم به آنجا بیایند و غذایشان را بگیرند و بروند. اما بخش دلیوری خروس پرکارترین بخش آن است و همیشه به تعداد زیادی خانه مرغ سوخاری داغ و ترد ارسال می‌کند.

 

اصلا یکی از ویژگی‌هایی که خروس را متمایز کرده است همین دلیوری پرقدرت است. اکثر مشتری‌ها از غذای داغی که به دستشان می‌رسد کاملا ابراز رضایت می‌کنند و در کامنت‌‌ها هم برای  نوشته‌اند که هر موقع از اینجا سفارش می‌دهند مرغی داغ و خوشمزه تحویل می‌گیرند.

 

این ویژگی خیلی مهم است خصوصا برای غذایی مثل مرغ سوخاری که باید داغ و ترد باشد، داخل جعبه آن عرق نکرده باشد و سیب زمینی‌های کنار آن نرم نشده باشد.

 

یکی از ویژگی‌های خروس سس‌های متنوعی است که روی غذاهایش ارائه می‌کند، سس سوییت چیلی، سس ماست، سس انار همچنین نان روگن و سالاد کلم به همراه هر پرس سوخاری در اختیار مشتری‌ها قرار می‌گیرند و جالب‌تر اینکه، در ازای همه این‌ها قیمت بالایی هم قرار نیست پرداخت کنید.

 

وقتی به خروس رفتید حتما از مرغ سوخاری کنجد دار سفارش دهید و همینطور از سیب‌ زمینی زیادی که کنار آن می‌ریزد با همراهی سس‌های متنوع و خوشمزه لذت ببرید.

 آدرس : بلوار اندرزگو، نبش عبدالهی جنوبی پلاک74

 تلفن:  22692473