ژوراسیک تهران ؛ دایناسور ها در پایتخت

 

همیشه دایناسورها و موجودات خارق العاده را در فیلم ها و کتابها دیده ایم. اما آیا تا به حال خود را در کنار این موجودات تصور کرده اید ؟ 

بانکی آگهی برای علاقه مندان به دنیای پر رمز و راز دایناسورها ، پیشنهاد ویژه ای دارد. امروز قرار است تا به پارکی در همین حوالی برویم و با دایناسورها آشنا شویم.

در پایتخت ، تهران ، پارکی ساخته شده که با ورود به آن می توان ، به دنیای دایناسورها سفر کرد و با آن ها از نزدیک آشنا شد .

پارک ژوراسیک تهران نخستین پارک موضوعی پایتخت است که بعد ازآمریکا و برخی کشورهای مطرح اروپایی در تهران راه اندازی شده است.

صدای شادی و خنده کودکان در میان دایناسورها

به پارکی میرویم که برخلاف پارکهای دیگر نباید به راحتی در آن قدم زد و بعد در گوشه ای دنج استراحت کرد. اینجا همه چیز متفاوت وهیجان انگیزست.

دیدن گونه های مختلف در ابعاد و اندازه طبیعی حیرت انگیزست و اینکه می توانی به این موجودات ترسناک نزدیک شوی و هیچ ترسی نداشته باشی. انگار دایناسورها دوستان بی آزاری شده اند و در کنار انسان ها و به خصوص کودکان آرام گرفته اند

صدای خنده و هیاهوی  کودکان از دیدن دایناسورها در ابعاد واقعی بسیار تماشایی است. بعضی ها شاید باورشان شده که اینها دایناسورها واقعی هستند ، و خودشان را قهرمانی قوی و نترس می بینند در کنار دایناسورهای قوی جثه.

البته  برای بزرگترها و والدین نیز مشاهده شور و شوق بچه ها جالب تر و دوست داشتنی تر از پارک می باشد و به همین خاطر است که بازدیدکنندگان وفادار این پارک کودکان و والدینشان هستند

معرفی پارک ژوراسیک تهران

در سال ۱۳۹۳ پارکی با مساحت ۳۰ هزار متر مربع در غرب تهران به بهره برداری رسید که تعداد ۲۸ مجسمه متحرک دایناسورها را در خود جای داده است.

علاقمندان به دنیای دایناسورها در این پارک می توانند با نحوه زندگی  و خوراک دایناسورها آشنا شوند. جالب است که دایناسورها در ابعاد واقعی و متحرک به همراه نور و صدا هستند. درقسمتی از پارک یک تخم دایناسور طراحی شده که برای آشنایی با نحوه تولد دایناسورها ،  نوزاد دایناسور از تخم بیرون می آید.

 

امکانات پارک ژوراسیک

پارک ژوراسیک  ( پارک دایناسورهای متحرک ) تهران ، دارای امکاناتی مثل  پارکینگ ، بوفه و سرویس بهداشتی ، فضای  مناسب و کافی برای خانواده ها محیطی مفرح و هیجان انگیز است و کودکان و نوجوانان می توانند در این پارک با دنیای حیوانات ماقبل تاریخ آشنا شوند و در کنار خانواده و دوستان روز شاد و مفیدی را سپری کنند.

علاوه بر آن کارگاه آموزشی و فیلم ، استودیو ژوراسیک ( عکاسی اختصاصی با دایناسورها ) ، سینما سه بعدی و ژورا شاپ در پارک در نظر گرفته شده و بسیاری از گردشگران و علاقمندان را هرروز به بازدید از این پارک جذب می کند.

دسترسی و زمان بازدید از پارک ژوراسیک

آدرس: ایران. تهران. سعادت آباد

اگر قصد بازدید از این مکان هیجان انگیز را دارید به آدرس سعادت آباد ، انتهای بلوار پاکنژاد ، میدان بهرود ، بلوار شقایق ، پایین تر از پارک پرواز باید بروید.

زمان بازدید از پارک هر روز از ساعت ۹:۳۰ تا ۲۱:۳۰ می باشد.

تلفن تماس : ۲۲۳۶۷۶۶۰  و  ۰۲۱۲۲۸۲۰۳۰۵