رستوران مس توران واقع در میدان نیاوران و جنب مهمان سرای وزارت امور خارجه با طراحی خاص، تنوع غذاهای ایرانی، اسم منحصربفرد و طریقه خاص سرو غذا خیلی سریع بر سر زبان ها افتاد و طرفداران بسیاری جذب کرد.

فضای داخلی مس توران کاملا سنتی طراحی شده است. تمام وسایلی که در رستوران استفاده شده حال و هوای دوران قدیم را دارد و به گونه ایست که انگار پا به تهران قدیم گذاشته اید. 

 

همچنین در مورد طراحی رستوران باید به ورودی زیبای رستوران اشاره کنم. در ورودی رستوران یک نانوایی وجود دارد که در حین ورود مشتری برای آنها پیش غذایی با همین نان تازه آورده میشود.

 

زیبایی دیگر ورودی مس توران حوض آبی است که مشتریان در کنار آن می ایستند و با انداختن سکه در آن عکس یادگاری میگیرند.

 

برخورد کارمندان مس توران از ابتدای ورود تا لحظه خروج از رستوران بسیار گرم و صمیمی است و کار جالبی که هنگام ورود انجام میدهند این است که یک لگن و آفتابه مسی قدیمی برای شستشوی دست مشتریان می آورند.

 

و اما در مورد لیست غذاهای مس توران باید گفت که تمامی غذاهایی که در این رستوران سرو میشود تماما ایرانی است و همچنین کیفیت عالی دارد. انواع کباب‌های ایرانی، سوپ‌ها، پلو زعفرانی و چلو را دارد که نحوه سرو آنها در رستوران مستوران کاملا خاص و جالب است به گونه ای که به جرات میتوان گفت که نمونه آن را در هیچ جا نمیتوان پیدا کرد.

 

یک از سالاد های خوشمزه مس توران سالاد زیتون پرورده و اناراست که با زیتون پرورده، انار، گردو و سس مخصوص درست شده است و پیشنهاد می کنم حتما تیستش کنید واقعا خوشمزه است.

 

درباره قیمت غذا در مس توران باید گفت که از حدود 40 هزار تومان شروع میشود.

و اما اگر به دنبال فضایی خاص و زیبا هستید و همچنین اهل رستوران رفتن و غذای ایرانی هستید ما رفتن به مس توران را به شما پیشنهاد میکنیم.

برگرفته از وینوک